Jelek

Çmimi me zbritje€27,49 Çmimi aktual€54,99
Kurse €27,50

Jelek me premje te SLIM-FIT me mbushje sintetike te njetrajtshme qe ofron komodidetin dhe peshë minimale.

Perberja: 100% Poliester.

SKU: MT 7028GB

Color: OCRA
Size: S
SKU: MT 7028GB

mund t'ju pëlqejë edhe …