Këmishë me krahë të shkurtë

Çmimi me zbritje€39,99

Color: BLU
Size: 38
SKU: RR 02301CM

Përmirësoni veshjet tuaja me këmishën tonë elegante me mëngë të shkurtra dhe xhep, një përzierje e përsosur e stilit dhe komoditetit. E bërë nga 97% pambuk dhe 3% elastan, kjo këmishë ofron një ndjesi të butë dhe të frymëmarrjes me shtrirjen e duhur për një përshtatje të rehatshme.

E disponueshme në katër ngjyra, kjo këmishë përmban një dizajn të pastër dhe bazë që nxjerr elegancë. Stili i tij me mëngë të shkurtra e bën atë ideal për mot të ngrohtë, ndërsa prerja klasike siguron që mund të vishet lehtësisht lart ose poshtë për çdo rast.

Përqafoni kombinimin e përsosur të sofistikimit dhe lehtësisë me këmishën tonë elegante me mëngë të shkurtra. Pavarësisht nëse jeni duke shkuar në një dalje të rastësishme ose në një ngjarje më formale, kjo këmishë është zgjedhja juaj e preferuar për stil dhe rehati të lehtë.

mund t'ju pëlqejë edhe …