PANTOLLA

Çmimi me zbritje€49,99

Pantallona me fije tërheqëse dhe brez elastik në poliviskozë

80% POLIESTER 16% VISCOZË 4% ELASTAN

Color: NERO
Size: S
SKU: HL 07092PA

mund t'ju pëlqejë edhe …