Pantolla

Çmimi me zbritje€30,00

Color: NERO
Size: S
SKU: HL 07092PA 124
Përjetoni stilin dhe rehatinë me pantallonat tona , perfekte për ata që i japin përparësi modës dhe lehtësisë. Të disponueshme në 4 ngjyra duke përfshirë të zezën, blu, kremte dhe gri, këto pantallona ofrojnë mundësi të pafundme përshtatje për çdo rast.

Këto pantallona janë krijuar për t'ju mbajtur të ndiheni të lehtë dhe të relaksuar gjatë gjithë ditës. Përqafoni tendencat më të fundit pa mundim, ndërsa shijoni përshtatjen dhe rehatinë e këtyre pantallonave.

Pavarësisht nëse visheni për një natë jashtë ose e mbani atë të rastësishme për një ditë në zyrë, pantallonat tona me siguri do të bëhen zgjedhja juaj e preferuar për stil dhe rehati të në cdo cast.

mund t'ju pëlqejë edhe …