Bluza

Çmimi me zbritje€8,40 Çmimi aktual€12,00
Kurse €3,60

Bluzë me mëngë të gjata me qafë të rrumbullakët, materiali i kësaj bluze është komod, i butë dhe elastik.
E disponueshme në ngjyra të ndryshme, produkt komoe për veshje të përditshme.

Përbërja: 95% PAMBUK, 5% ELASTAN

Premja : SLIM FIT

Color: BEIGE
Size: M
SKU: HA 08602TS 323

mund t'ju pëlqejë edhe …