Bluza

Çmimi me zbritje€8,40 Çmimi aktual€12,00
Kurse €3,60

Bluzë me mëngë të gjata me print minimal dhe stil urban.

Përshtatje dhe rehati e shkëlqyer per veshje te perditshme, e disponueshme në ngjyra të ndryshme.

Përbërja: 100% PAMBUK

Premja: SLIM FIT

Color: INDACO
Size: M
SKU: KX 08234TS 323

mund t'ju pëlqejë edhe …