Bluzë

Çmimi me zbritje€20,00

Color: CIPOLA
Size: S
SKU: ZK 06008MG 124
Bluzë 100% pambuk, një element thelbësor për çdo gardërobë. E krijuar nga fibra pambuku me cilësi të lartë, kjo bluzë ofron rehati dhe stil, duke e bërë atë të përsosur për çdo rast.

E disponueshme në tre ngjyra (blu, bardhë, kremtë, pink dhe jeshile), kjo bluzë shton një prekje elegance në çdo veshje. Dizajni i tij në formë të hollë siguron një siluetë moderne, të këndshme dhe të gjithanshme për lloje të ndryshme trupash.

Ajo që e veçon këtë pulovër është pëlhura e saj me teksturë, duke i shtuar thellësi dhe karakter pamjes suaj. Pavarësisht nëse do të dilni për një ditë të zakonshme ose do të visheni për një rast të veçantë, kjo triko kalon pa probleme midis stileve të ndryshme, duke ofruar mundësi të pafundme veshjesh.

Cilado qoftë preferenca juaj, kjo bluzë është një element kryesor i garderobës që premton rehati dhe stil.


mund t'ju pëlqejë edhe …