Cantë

Çmimi me zbritje€12,00

Color: VERDE M.
SKU: AN 10082BS 124
çantë e palosshme, e krijuar posaçërisht për meshkujt që vlerësojnë prakticitetin dhe stilin. Kjo çantë ka një dizajn të rimbyllshëm (mund të paloset), duke e bërë atë perfekte për ruajtjen e gjërave thelbësore ndërsa shijoni një ditë në plazh ose çdo rast tjetër në natyrë.

E krijuar me materiale të lehta, kjo çantë është e lehtë për t'u mbajtur dhe ofron rehati maksimale kudo që të shkoni. Dizajni i tij i palosshëm lejon ruajtjen kompakte, duke e bërë atë një shoqërues ideal udhëtimi për aventura spontane.

E disponueshme në tre ngjyra (e zezë, jeshile dhe blu), kjo çantë plazhi i shton një prekje personaliteti ansamblit tuaj duke i mbajtur gjërat tuaja të sigurta. Përqafoni funksionalitetin dhe stilin me çantën tonë të palosshme të plazhit për meshkuj, aksesori i përsosur për çdo ekskursion në natyrë.

mund t'ju pëlqejë edhe …