Cantë

Çmimi me zbritje€12,00

Color: NERO
SKU: AN 10084BS 124
Çantë e lehtë e palosshme e shpinës ofron përzierjen e përsosur të funksionalitetit dhe komoditetit për stilin tuaj të jetesës në lëvizje. E dizajnuar duke pasur parasysh shkathtësinë, kjo çantë shpine paloset lehtësisht për ruajtje kompakte kur nuk përdoret, duke e bërë atë një zgjedhje ideale për udhëtime, aventura në natyrë ose përdorim të përditshëm.

E krijuar me materiale të lehta, kjo çantë shpine siguron mbajtje të rehatshme pa kompromentuar qëndrueshmërinë. Rripat e tij të rregullueshëm dhe dizajni ergonomik ofrojnë një përshtatje të rehatshme, duke ju lejuar të mbani me lehtësi gjërat tuaja thelbësore kudo që të shkoni.

E disponueshme në tre ngjyra (e zezë, jeshile dhe hiri), kjo çantë shpine shton një prekje personaliteti në ansamblin tuaj të përditshëm. Përqafoni rehatinë dhe komoditetin me çantën tonë të lehtë të shpinës për burra të palosshme, aksesori i përsosur për stilin tuaj të jetesës aktive.

mund t'ju pëlqejë edhe …