Çizme

Çmimi me zbritje€76,99 Çmimi aktual€109,99
Kurse €33,00

Çizme e thellë me lidhëse dhe patent, e përshtatshme me veshje elegante dhe të përditshme, e disponueshme në ngjyra të ndryshme, e rahatshme.

Materiali i kësaj çizme është 100% Lekurë (ANTILLOP)

Color: MARRONE
Size: 40
SKU: AG 21731SC

mund t'ju pëlqejë edhe …