Duks

Çmimi me zbritje€25,00

Color: BIANCO
Size: S
SKU: OF 03041FE 124
Duks trendy me dizajn, i punuar nga 100% pambuk për rehati dhe frymëmarrje maksimale. Ky xhup krenohet me një dizajn që është në modë dhe i lehtë për t'u përshtatur me çdo veshje.

Të disponueshme në ngjyrën e zezë dhe të bardhë, këto ngjyra sigurojnë kombinim të lehtë me veshjen tuaj. Pavarësisht nëse do të bëni një veshje të përditshme apo do të visheni për një natë jashtë, ky duks është zgjedhja perfekte.

Përmirësoni veshjet tuaja me duksin tonë dhe ngrini me lehtësi lojën tuaj të stilit. Shijoni komoditetin dhe shkathtësinë e kësaj pjese thelbësore për çdo rast.

mund t'ju pëlqejë edhe …