Duks

Çmimi me zbritje€20,00

Color: BEIGE
Size: S
SKU: KX 03006FE 124

Duks klasik mepremje STRAIGHT FIT. I krijuar nga 100% pambuk, ky duks ofron një ndjesi të butë dhe të frymëmarrjes, e përkryer për veshjen e përditshme.

Bazik pa ndonje dizajn, ofron një siluetë të relaksuar që plotëson pa mundim çdo veshje tuajën. E disponueshme në tre ngjyra: kremtë, e zezë dhe jeshile.


Qoftë nëse jeni duke pushuar në shtëpi ose duke kryer punë, ky duks njëngjyrësh premton stil dhe rehati. Ngritni pamjen tuaj me këtë pjesë thelbësore të veshjeve të rastësishme.

mund t'ju pëlqejë edhe …