Farmerka

Çmimi me zbritje€39,99

Color: GRIGIO
Size: 30
SKU: IC 5001JE

Xhinse me pak gërvishtje , hiri e qeltë, me një premje të ngushte dhe te gjate, SLIM FIT.

Kjo xhinse është padyshim një veshje ikonë , e domosdoshme për një mashkull për shkak të përshtatjes që e ka. Argëtohuni duke krijuar veshjet që ju përfaqësojnë më së miri falë pershtatjes së këtyre xhinseve me rroba tjera.

Përbërja: 98% PAMBUK 2% ELASTAN

mund t'ju pëlqejë edhe …