Farmerka

Çmimi me zbritje€59,00

Color: AZZURRO
Size: 30/30
SKU: LO 3030JE
Xhinse bazike slim fit, kombinimi perfekt i stilit dhe komoditetit për veshjet tuaja të përditshme por dhe klasike. Të krijuara nga një përzierje me cilësi të lartë prej 98% pambuk dhe 2% elastan, këto xhinse ofrojnë qëndrueshmëri dhe fleksibilitet, duke siguruar një përshtatje të rehatshme gjatë gjithë ditës.

Këto xhinse ofrojnë një pamje moderne dhe të efektshme që plotëson pa mundim çdo veshje. Të disponueshme në tre ngjyra klasike (blu e hapur, blu dhe e zezë), këto xhinse janë një domosdoshmëri për cdo mashkull.

Pavarësisht nese keni ndonje event, ose dhe një ditë normale, këto xhinse janë zgjidhja perfekte për stil dhe rehati perfekte. Përmirsoni koleksionin tuaj të xhinseve me këto gjëra thelbësore.

mund t'ju pëlqejë edhe …