Pantolla

Çmimi me zbritje€39,99

Color: FANGO
Size: 44
SKU: BA 2233PA

Pantollë bazike , ne ngjyra te ndryshme, me një premje të drejtë dhe shumë të përshtatshme. 

Kjo pantollë është e përshtatshe me rroba elegante dhe të përditshme, materiali është pak më i plotë i përshtatshëm për stinën e vjeshtës dhe dimrit.

Përbërja: 97% PAMBUK 3% ELASTAN

mund t'ju pëlqejë edhe …