Farmerka

Çmimi me zbritje€30,00

Color: NERO
Size: 44
SKU: AS 07411PD 124

Kënaquni me rehati dhe stil me xhinset tona me premje Comfort Fit. Të krijuara nga një përzierje prej 99% pambuk dhe 1% elastan, këto xhinse ofrojnë një ekuilibër të përsosur të butësisë, qëndrueshmërisë dhe shtrirjes.

Të disponueshme në 3 ngjyra (blu e hapur, blu e errët dhe të zezë), këto xhinse nxjerrin sofistikim të përjetshëm, duke i bërë ato një shtesë të gjithanshme për veshjet tuaja. Silueta e përshtatjes së rehatisë siguron hapësirë të bollshme për lëvizje duke ruajtur një pamje të përshtatur.

Pavarësisht nëse jeni duke shkuar në zyrë ose jeni duke shijuar një dalje të rastësishme, këto xhinse premtojnë rehati dhe stil. Ngritni pamjen tuaj të përditshme me këto elemente thelbësore të garderobës.

mund t'ju pëlqejë edhe …