Papuqe

Çmimi me zbritje€12,00

Color: BEIGE
Size: 40
SKU: FE 09066SC 124

Shijoni rehatinë dhe stilin me papuqet tona. Të dizajnuara për nje mashkull modern, këto papuqe kombinojnë një ndjesi të lehtë me një pamje të bukur, bashkëkohore, perfekte për t'u çlodhur në shtëpi ose për plazhë.

Të krijuara për të ofruar relaksim përfundimtar, këto papuqe kanë një brendshme të butë që siguron që këmbët tuaja të qëndrojnë rehat gjatë gjithë ditës. Dizajni në modë shton një prekje të sofistikimit, duke i bërë ato një shtesë në koleksionin tuaj.

Hyni në rehati të lehtë dhe stil modern, zgjedhja ideale për ata që vlerësojnë modën dhe funksionalitetin.

mund t'ju pëlqejë edhe …