Gjysmë rrollkë

Çmimi me zbritje€21,00 Çmimi aktual€30,00
Kurse €9,00

Gjysmë rrollkë paksa e trashë me teksturë: stil dhe elegancë që përmban një veshje që është gjithmonë në modë, ky produkt duket shkëlqyeshëm me kombinimet e përditshme.

Perberja: 52% VISKOZË 26% POLIESTER 22% POLIAMIDË


Color: NERO
Size: S
SKU: HA 06114MG 323

mund t'ju pëlqejë edhe …