Jakne

Çmimi me zbritje€59,99 Çmimi aktual€119,99
Kurse €60,00

Jakne Eko Lekure me model te vecante SLIM-FIT, qe ju ben te ndiheni komod me rehati te jashtzakonshme, e preferueshme per stinen e Vjeshtes dhe Pranveres se hershme.

Perberja: 100% POLIURETAN

SKU: WW 6730GC

Color: NERO
Size: S
SKU: WW 6730GC

mund t'ju pëlqejë edhe …