Jakne

Çmimi me zbritje€55,99 Çmimi aktual€79,99
Kurse €24,00

Jakne e persosur per stinen e Pranveres dhe Vjeshtes, e shfrytezueshme ne te dy anet, per raste te ndryshme.

Permbajtja 100% Poliester, e leht dhe e detajuar per stilin tuaj.

SKU: WW 8833GC

Color: BLU
Size: S
SKU: WW 8833GC

mund t'ju pëlqejë edhe …