Pallto

Çmimi me zbritje€63,00 Çmimi aktual€90,00
Kurse €27,00

Pallto e ngrohtë, komode. për meshkuj me një stil unik dhe të pagabueshëm.
Palltoja me jakë është një klasik i përjetshëm për veshjet e një mashkulli.
Rehati maksimale pa sakrifikuar elegancën.

Premja: SLIM FIT

Perberja: 65% PL 35% VIZKOZË

Color: GRIGIO
Size: M
SKU: WA 05057CA 323

mund t'ju pëlqejë edhe …