Jakne

Çmimi me zbritje€40,00

Color: GRIGIO GH.
Size: S
SKU: LX 05002GB 124

Kaloni në sezonin e ri me xhaketën tonë të lehtë pranverore.

E dizajnuar për shkathtësi dhe stil, kjo xhaketë është një element kryesor i garderobës për njeriun modern. Me një zinxhir dhe dy xhepa anësor me butona, ofron funksionalitet dhe modë.

E disponueshme në gri të hapur, të zezë dhe blu të çelur, kjo xhaketë është e përkryer për t'u shtruar mbi veshjet tuaja të preferuara te përditshme. Pavarësisht nëse jeni duke kryer punë ose duke kryer një dalje të rastësishme, xhaketa jonë e lehtë pranverore është zgjedhja perfekte për një pamje elegante dhe komode.

mund t'ju pëlqejë edhe …