Jakne

Çmimi me zbritje€34,99 Çmimi aktual€49,99
Kurse €15,00

Jakne e mbushur me pambuk sintetik, me nje stil te vecant dhe kapele.
E shfrytezueshme per stina te ndryshme dhe me nje peshë vetëm 200 gram.

Modeli: FIT KOMOD 

Perberja : 100% POLIAMID pjesa e jashtme dhe e mbrendshme.

SKU: FV 05702GB

Color: VERDE
Size: S
SKU: 1581570240012

mund t'ju pëlqejë edhe …