Jakne

Çmimi me zbritje€87,49 Çmimi aktual€124,99
Kurse €37,50

Jakne klasike, e ngrohtë dhe me një pamje tërheqëse dhe trendi.
Dy xhepa përpara, jakë shumë e butë dhe e rehatshme

Materiali i kësaj jakne është plish, pelhurë e butë që nuk grrithet ose demtohet.

E disponueshme ne dy ngjyra.

Përbërja: 90% PL 10% ELASTAN

Premja: SLIM FIT

Color: MARRONE
Size: S
SKU: WW 6783GC

mund t'ju pëlqejë edhe …