Jakne

Çmimi me zbritje€49,00 Çmimi aktual€70,00
-30%

Color: NERO
Size: S
SKU: WA 05094GB 323

Jakne klasike bomber lekurë, e ngrohtë dhe me një pamje tërheqëse dhe trendi.
Dy xhepa përpara, jakë e butë dhe e rehatshme

Materiali i kësaj jakne është pelhure stimuluese që quhet POLIURETAN, është pelhurë e butë që nuk grrithet ose demtohet.

Përbërja: 100%  POLIURETAN

mund t'ju pëlqejë edhe …