Jakne

Çmimi me zbritje€60,00

Xhaketë me jakë të ngritur , e butë dhe shumë komode për t'u veshur, e pershtatshme me veshje te perditshme dhe elegante
Dy xhepa të mëdhenj përpara me mbyllje me pulla.

Perberja: Pëlhurë E JASHTME: 80% POLIESTER 20% VISKOZË

Color: FANGO
Size: XXL
SKU: WA 05108GB 323

mund t'ju pëlqejë edhe …