Jakne

Çmimi me zbritje€42,00 Çmimi aktual€60,00
Kurse €18,00

Xhaketë me jakë të ngritur , e butë dhe shumë komode për t'u veshur, e pershtatshme me veshje te perditshme dhe elegante
Dy xhepa të mëdhenj përpara me mbyllje me pulla.

Perberja: Pëlhurë E JASHTME: 80% POLIESTER 20% VISKOZË

Color: GRIGIO
Size: S
SKU: WA 05108GB 323

mund t'ju pëlqejë edhe …