Jakne

Çmimi me zbritje€35,00 Çmimi aktual€70,00
Kurse €35,00

Jakne bomber për meshkuj me stil shkolle.
Arna origjinale dekorative, mbyllje me butona dhe xhepa përpara.
Veshja perfekte për të përfaqësuar stilin amerikan gjithmonë në modë.


Color: VERDE
Size: S
SKU: WA 05117GB 323

mund t'ju pëlqejë edhe …