Jakne

Çmimi me zbritje€40,00

Color: BLU
Size: S
SKU: NF 05208GB 124

Përgatituni për mot të paparashikueshëm pranveror me xhaketën tonë slim fit të lehtë pranverore me kapelë.

Kjo xhaketë e gjithanshme është krijuar për t'ju mbajtur rehati dhe stil, pavarësisht nga parashikimi. Me një kapuç të përshtatshëm dhe dy xhepa anash me zinxhirë, ai ofron funksionalitet dhe modë.

E disponueshme në ngjyrë blu, gri dhe jeshile ulliri, kjo xhaketë është e përkryer për t'u shtruar mbi veshjet tuaja të preferuara të përditshme. Pavarësisht nëse jeni duke kryer punë ose duke takuar miq për një dalje të rastësishme, xhaketa jonë e lehtë pranverore me kapuç është zgjidhja perfekte për një pamje tërheqse dhe komode.

mund t'ju pëlqejë edhe …