Jakne

Çmimi me zbritje€99,99

Jakne klasike  lekurë, e ngrohtë dhe me një pamje tërheqëse dhe trendi.
Dy xhepa përpara, jakë e butë dhe e rehatshme

Materiali i kësaj jakne është pelhure stimuluese që quhet POLIURETAN, është pelhurë e butë që nuk grrithet ose demtohet.

Përbërja: 100%  POLIURETAN

Premja: SLIM FIT

Color: BLU
Size: S
SKU: WW 6778GC

mund t'ju pëlqejë edhe …