Jakne

Çmimi me zbritje€124,99

Jakne e trashë me mbushje, e disponueshme në ngjyra të ndryshme dhe i hiqet kapela.

E ndërtuar për qëndrueshmëri, rezistence ndaj ujit, frymëmarrëse dhe ofron një mbrojtje dhe nxehtësi nga era dhe bora, e përshtatshme dhe për skijim.

Premja: SLIM FIT

Përbërja: 88% NY 12% ELASTAN

Color: NERO
Size: S
SKU: WW 8503PM

mund t'ju pëlqejë edhe …