Jakne

Çmimi me zbritje€87,49 Çmimi aktual€124,99
Kurse €37,50

Jakne e trashë me mbushje, e disponueshme në ngjyra të ndryshme.

E ndërtuar për qëndrueshmëri, rezistence ndaj ujit, frymëmarrëse dhe ofron një mbrojtje dhe nxehtësi nga era dhe bora.

Premja: SLIM FIT

Përbërja: 88% NY 12% ELASTAN

Color: FANGO
Size: S
SKU: WW 8508PM

mund t'ju pëlqejë edhe …