Jakne

Çmimi me zbritje€35,00

Color: VERDE M.
Size: S
SKU: IF 05103GB 124
Ngrini veshjet tuaja me këmishën tonë urbane prej pambuku, e punuar nga 100% pambuk për rehati dhe qëndrueshmëri të jashtëzakonshme. E dizajnuar duke pasur parasysh shkathtësinë, kjo këmishë e sipërme është e përkryer për t'u shtruar mbi veshjet tuaja të preferuara.

E disponueshme në tre ngjyra (blu, jeshile dhe kremtë), kjo këmishë i shton një prekje të sofistikuar çdo ansambli. Shtimi i dy xhepave ofron funksionalitet dhe stil, duke e bërë atë një zgjedhje praktike për veshjen e përditshme.

Pavarësisht nëse jeni duke kryer punë ose duke shijuar një dalje të rastësishme, këmisha jonë klasike prej pambuku është zgjidhja perfekte për stil dhe rehati të lehtë. Përmirësoni veshjet tuaja me këtë veshje thelbësore të veshjeve të përditshme.

mund t'ju pëlqejë edhe …