Jakne

Çmimi me zbritje€79,00

Color: BLU
Size: S
SKU: WW 8521GC

Jakne klasike me zinxhir, një domosdoshmëri që kalon pa problem nga eleganca në një stil të rastësishëm. Kjo xhaketë është projektuar për shkathtësi, duke e bërë atë të përshtatshme si për raste zyrtare ashtu edhe për raste të përditshme.

E disponueshme në katër ngjyra klasike - e zezë, blu, e bardhë dhe jeshile - kjo xhaketë ka një dizajn të pastër dhe minimalist, duke e bërë atë një zgjedhje perfekte për ata që vlerësojnë thjeshtësinë. Silueta e saj klasike siguron një pamje të sofistikuar, pavarësisht nëse jeni duke u veshur për një natë jashtë ose duke shkuar për një atmosferë më të qetë.

Përqafoni stilin me xhaketën tonë klasike. Shtesë perfekte për çdo gardërobë për ata që kërkojnë elegancë dhe rehati.

mund t'ju pëlqejë edhe …