Jakne

Çmimi me zbritje€35,00 Çmimi aktual€50,00
Kurse €15,00

Jakne BOMBER: veshje ideale për stinën e dimrit poashtu dhe të vjeshtës.
I ka dy xhepa në pjesën e përparme dhe një xhep në pjesën e krahut.
Rehati, ngrohtësi dhe një pamje e pagabueshme.

Përbërja: 100% POLIESTER

Color: VERDE
Size: S
SKU: LX 05093GB 323

mund t'ju pëlqejë edhe …