JAKNE

Çmimi me zbritje€76,99 Çmimi aktual€109,99
Kurse €33,00

Jakne e trashë e dyanshme me kapuç, dy xhepa me patent përpara.

E ndërtuar për qëndrueshmëri, rezistence ndaj ujit, frymëmarrëse dhe ofron një mbrojtje dhe nxehtësi nga era dhe bora, e përshtatshme dhe për skijim.

Premja: SLIM FIT


Color: BLU
Size: S
SKU: WW 9000PM

mund t'ju pëlqejë edhe …