Këmisha

Çmimi me zbritje€38,49 Çmimi aktual€54,99
Kurse €16,50

Këmishë kadife me teksturë është shumë e rehatshme për t'u veshur sipër ndonjë bluze apo edhe vetëm si këmishe.

Këmishë kadife me pulla.
Një veshje me një stil unik dhe gjithmonë në trend.

Perberja: 100% PAMBUK

Color: MARRONE
Size: S
SKU: GR 34551CM

mund t'ju pëlqejë edhe …