Këmishë

Çmimi me zbritje€25,00

Color: NERO
Size: S
SKU: TS 02200CM 323

Ngrini garderobën tuaj me këmishën tonë bazike STRETCH.

E bërë nga një përzierje 97% pambuku dhe 3% elastan, kjo këmishë ofron një ndjesi të butë dhe elastike që është perfekte për t'u veshur gjatë gjithë ditës. Dizajni klasik dhe ngjyrat e gjithanshme e bëjnë atë një zgjedhje perfekte si për rastet e rastësishme ashtu edhe për ato zyrtare. Vishni atë më vete për një pamje të lëmuar ose vendoseni nën një xhaketë për sofistikim më të madh.

E disponueshme në të zezë dhe të bardhë, kjo këmishë është një domosdoshmëri për çdo gardërobë. Pavarësisht nëse jeni duke shkuar në zyrë ose për një natë jashtë, kjo këmishë është zgjedhja perfekte për një pamje elegante .

mund t'ju pëlqejë edhe …