Kemishë

Çmimi me zbritje€40,00

Color: M BEIGE
Size: S
SKU: TS 02053CM 124

Këmishë Sonny Bono me dizajn , e bërë nga pambuku (100%) që është i rehatshëm dhe garanton një përshtatje të shkëlqyer, kjo këmishë mund të kombinohet shumë mirë me kostume dhe setra e poashtu me veshje tjera elegante.

Për shkak se është pambuk i plotë e mbulon gjithë trupin dhe nuk e bën transparent (nuk duket).

Perberja: 100% PAMBUK

mund t'ju pëlqejë edhe …