Këmishë

Çmimi me zbritje€25,00

Color: BLEU
Size: S
SKU: TS 02802CM 124

Këmishë stretch me jaka koreane.

E bërë nga një përzierje 74% pambuku 23% poliamidë dhe 3% elastan, kjo këmishë ofron një ndjesi të butë dhe elastike që është perfekte për t'u veshur gjatë gjithë ditës. Dizajni klasik dhe ngjyrat e gjithanshme e bëjnë atë një zgjedhje perfekte si për rastet e rastësishme ashtu edhe për ato zyrtare. Vishni atë më vete për një pamje të lëmuar ose vendoseni nën një xhaketë për sofistikim më të madh.

E disponueshme në të zezë, blu dhe të bardhë, kjo këmishë është një domosdoshmëri për çdo gardërobë. Pavarësisht nëse jeni duke shkuar në zyrë ose për një natë jashtë, kjo këmishë është zgjedhja perfekte për një pamje elegante .

mund t'ju pëlqejë edhe …