Këmishë

Çmimi me zbritje€49,99

Color: MARRONE
Size: 39
SKU: RR 02100CM

Zbuloni përzierjen perfekte të rehatisë dhe stilit me këmishën tonë të përditshme me vija. E krijuar nga një përzierje prej 60% lan dhe 40% pambuk, kjo këmishë ofron një ndjesi të lehtë dhe frymëmarrse, ideale për veshjen e përditshme.

E dizajnuar me një siluetë të hollë, ofron një pamje moderne dhe të këndshme. Modeli klasik me vija shton një prekje të sofistikimit, duke e bërë atë mjaft të gjithanshëm si për raste rastësore ashtu edhe për raste gjysmë formale.

Përjetoni rehatinë dhe elegancën më të madhe me këmishën tonë të përditshme me vija. Pavarësisht nëse jeni duke shkuar në zyrë ose jeni duke shijuar një ditë të rastësishme jashtë, kjo këmishë është zgjedhja juaj e preferuar për një stil të lehtë.

mund t'ju pëlqejë edhe …