Këmishë V.

Çmimi me zbritje€20,00

Color: SALVIA
Size: S
SKU: GB 02056CM 124

E disponueshme në gjashtë ngjyra të ndryshme, kjo këmishë me krahë të shkurtë mund të përshtatet pa mundim me një shumëllojshmëri veshjesh. Stili i tij i rafinuar e bën atë të përshtatshëm si për raste të përditshme ashtu edhe për ato gjysmë formale, duke ofruar një pamje të lëmuar që është gjithmonë në modë.

Pavarësisht nëse jeni duke shkuar në një mbledhje të rastësishme ose në një ngjarje të shkathët, triko pambuku me mëngë të shkurtra në stilin e rafinuar është zgjedhja ideale për ata që vlerësojnë elegancën e përjetshme dhe rehati superiore.

mund t'ju pëlqejë edhe …