Këpucë

Çmimi me zbritje€99,99

Color: NERO
Size: 40
SKU: PA 28406SC
Ngrini veshjen tuaj të eventit me këpucët tona bazike të sofistikuara prej lëkure. Të krijuara nga lëkura e pastër 100%, këto këpucë nxjerrin elegancë, perfekte për raste të veçanta.

Të disponueshme në gjashtë ngjyra mahnitëse :blu, e zezë, e zezë llak, kafe e qelur, këto këpucë ofrojnë shkathtësi dhe sofistikim. Ndërtimi i tyre i lehtë siguron rehati gjatë gjithë ditës, duke ju lejuar të kërceni natën me lehtësi.

Dizajni i ndërlikuar anësor i shton një prekje elastike ansamblit tuaj, duke bërë një deklaratë të guximshme kudo që të shkoni. Pavarësisht nëse jeni duke marrë pjesë në një dasmë, apo darkë zyrtare, këpucët tona të sofistikuara prej lëkure janë mishërimi i stilit dhe klasit të përjetshëm. Hyni në sofistikim dhe lini një përshtypje të qëndrueshme në eventin tuaj të ardhshëm.

mund t'ju pëlqejë edhe …