Këpucë

Çmimi me zbritje€189,00

Color: TABA
Size: 40
SKU: BO 88165SC

Këpucë llak klasike, të dizajnuara për të ngritur veshjen tuaj zyrtare për ceremoni dhe raste të veçanta. Të krijuara nga 100% lëkurë, këto këpucë nxjerrin elegancë të përjetshme dhe cilësi të jashtëzakonshme.

E disponueshme në ngjyrën e zezë klasike, kafe e hapur dhe kafe klasike, përfundimi me shkëlqim i shton ansamblit tuaj një prekje luksi, duke ju bërë të dalloheni. Pavarësisht nëse jeni duke marrë pjesë në një dasmë, gala apo ngjarje zyrtare, këto këpucë janë zgjidhja perfekte për një pamje të lëmuar dhe të rafinuar.

Përqafoni stilin e përjetshëm dhe mjeshtërinë e pashembullt me këpucët tona prej lëkure me shkëlqim. Ngrini veshjet tuaja zyrtare me këto elemente elegante, të garantuara për të lënë një përshtypje të qëndrueshme në çdo ceremoni.

mund t'ju pëlqejë edhe …