Këpucë

Çmimi me zbritje€209,00

Color: NERO
Size: 40
SKU: BO H408SC

Këpucë klasike llak, të dizajnuara për të ngritur veshjen tuaj zyrtare për ceremoni dhe raste të veçanta. Të krijuara nga 100% lëkurë, këto këpucë nxjerrin elegancë të përjetshme dhe cilësi të jashtëzakonshme.

E disponueshme në ngjyrën e zezë llak, shkelqimi i kësaj këpuce i shton ansamblit tuaj një prekje luksi, duke ju bërë të dalloheni. Pavarësisht nëse jeni duke marrë pjesë në një dasmë, gala apo ngjarje zyrtare, këto këpucë janë zgjidhja perfekte për një pamje të lëmuar dhe të rafinuar.

Përqafoni stilin e përjetshëm dhe mjeshtërinë e pashembullt me këpucët tona llak prej lëkure. Ngrini veshjet tuaja zyrtare me këto elemente elegante, të garantuara për të lënë një përshtypje të qëndrueshme në çdo ceremoni.

mund t'ju pëlqejë edhe …