Këpuca

Çmimi me zbritje€79,99 Çmimi aktual€99,99
-20%

Color: TABA
Size: 39
SKU: PA 23552SC

Kepuce elegante me dizajn dhe klasike.

Perberja: 100% LEKURE

mund t'ju pëlqejë edhe …