Këpucë

Çmimi me zbritje€94,99

Color: MARRONE
Size: 39
SKU: PA 22270SC
Këpucët tona të lëkurës klasike, përzierja perfekte e stilit të përjetshëm dhe komoditetit të përditshëm. Të krijuara nga lëkura 100% e cilësisë së lartë, këto këpucë janë krijuar për t'ju shoqëruar me lehtësi në çdo rast.

Të disponueshme në ngjyrë kafe, blu dhe të zezë, këto këpucë plotësojnë pa mundim çdo veshje, duke i bërë ato të përshtatshme si për veshje zyrtare ashtu edhe për evente të veçanta. Ndërtimi i tyre i lehtë siguron rehati gjatë gjithë ditës, ndërsa materiali i tyre i qëndrueshëm prej lëkure garanton cilësi afatgjatë.

Pavarësisht nëse jeni duke marrë pjesë në një ngjarje zyrtare ose thjesht duke kryer aktivitetet tuaja të përditshme, Këpucët tona klasike prej lëkure janë zgjidhja ideale për një opsion këpucësh elegant dhe të besueshëm. Hyni në elegancën e lehtë me këto klasike të gjithanshme.

mund t'ju pëlqejë edhe …