Këpucë

Çmimi me zbritje€89,99

Color: BORDEAUX
Size: 40
SKU: PA 23610SC
Ngrini veshjen tuaj të eventit me këpucët tona të sofistikuara prej lëkure me një dizajn elegant anash. Të krijuara nga lëkura e pastër 100%, këto këpucë nxjerrin elegancë, perfekte për raste të veçanta.

Të disponueshme në gjashtë ngjyra mahnitëse :e zezë, e zezë me shkëlqim, kafe, kafe me shkëlqim, vishnje dhe vishnje me shkëlqim, këto këpucë ofrojnë shkathtësi dhe sofistikim. Ndërtimi i tyre i lehtë siguron rehati gjatë gjithë ditës, duke ju lejuar të kërceni natën me lehtësi.

Dizajni i ndërlikuar anësor i shton një prekje elastike ansamblit tuaj, duke bërë një deklaratë të guximshme kudo që të shkoni. Pavarësisht nëse jeni duke marrë pjesë në një dasmë, apo darkë zyrtare, këpucët tona të sofistikuara prej lëkure janë mishërimi i stilit dhe klasit të përjetshëm. Hyni në sofistikim dhe lini një përshtypje të qëndrueshme në eventin tuaj të ardhshëm.

mund t'ju pëlqejë edhe …