Këpucë

Çmimi me zbritje€109,99

Color: NERO
Size: 40
SKU: PA 23765SC
Kënaquni me elegancën italiane me këpucët tona pa lidhëse lëkure, të krijuara për ngjarje të veçanta momente të paharrueshme por dhe për mbajtje ditore. Të bëra prej lëkure luksoze 100%, këto këpucë rrezatojnë sofistikim dhe rafinim, duke ju siguruar që të dalloheni në ditën tuaj sa më mirë.

Të disponueshme në dy ngjyra  : e zezë dhe kafe, këto këpucë nxjerrin sharm të përjetshëm dhe stil të patëmetë. Fundi i tyre me shkëlqim shton një prekje magjepsëse, duke e ngritur pamjen tuaj në lartësi të reja të sofistikimit.

Të dizajnuara pa lidhje për t'u veshur pa mundim, këto këpucë ofrojnë rehati dhe lehtësi të pashembullt, duke ju lejuar të kërceni natën në luks absolut. Lëreni një përshtypje të qëndrueshme me këpucët tona italiane pa lidhëse dhe hapni elegancën në ditën tuaj të veçantë.

mund t'ju pëlqejë edhe …