Kostum

Çmimi me zbritje€180,00

Color: AZZURO
Size: 46
SKU: T7 04008GA 124
Ngrini garderobën tuaj verore me kostumin tonë LINO, duke nxjerrë në pah stil të pagabueshëm dhe rehati. E krijuar nga një përzierje luksoze prej 56% pambuku, 43% lino dhe 1% elastan, kjo xhaketë kombinon frymëmarrjen dhe lehtësinë e lanit me qëndrueshmërinë e pambukut, duke e bërë atë një domosdoshmëri për sezonin e verës.

E disponueshme në tre ngjyra (gri, kremtë dhe blu e hapur), secila xhaketë ka një dizajn të lezetshëm që e veçon atë. Pavarësisht nëse jeni duke marrë pjesë në një dasmë verore, një festë në kopsht ose në një mbrëmje buzë plazhit, ky kostum ju siguron të qëndroni elegant dhe të rehatshëm në çdo ambient.

Përjetoni shkrirjen e përsosur të stilit dhe funksionalitetit me kostumin veror lan. Përqafoni thelbin e verës me këtë pjesë thelbësore për gardërobën tuaj.

mund t'ju pëlqejë edhe …